הופעות לבתי ספר
 מופע חינוכי אינטראקטיבי ומוזיקלי בהנחיית דיג'יי רפי  

במה מדובר?

מופע חדש המשלב שיחת מוטיבציה ומופע דיג'יי אינטראקטיבי. במופע רפי מספר את סיפור חייו כדיג'יי דתי. איך הכל התחיל - מגיל 10 ועד היום בן 28.

 

התהליך המאתגר שעבר מהיותו ילד שקט, שלא מצליח למצוא את עצמו מבחינה חברתית כי הוא לא היה טוב מספיק בכדורגל, שחטף מכות כל הפסקה בבית הספר עד שיום אחד הוא הבין שהוא מתכוון לעשות צעד משמעותי כדי לשנות הכל.

 

הוא החליט לקחת כל דבר שאהב, כל תחום שהרגיש שיש בו ניצוץ או כשרון, לקחת אותו לשלב הבא - Next Level, לא משנה מה יגידו, והוא לא מתכוון לוותר עד שיוכיח לעצמו שהוא זה שיכתוב את סיפור חיי, ולא הבריונים שצחקו עליו. בזכות הרצון להגשים חלומות רפי זכה להופיע כדיג'יי במדינות רבות בעולם דבר שהיה אתגר בהיותו שומר שבת. 
אחרי סבב הופעות מוצלח בארה"ב (קאמפ מושבה) ודרום אפריקה החלטנו שחייבים לעשות מופע כזה גם לנוער ולילדים בבתי ספר בישראל.

מה המופע כולל?

שיחת מוטיבציה, מלאה קומדיה, סיפורים אישיים ותיאורי מקרה כאילו אנחנו מינימום במופע ברודווי. לאחר מכן מופע ביטבוקס וסדנא המונית לקהל הנוכחים - ואז - מופע דיג'יי אינטראקטיבי עם ריקודים ואנרגיה, וכמובן סלפי בסוף עם כולם :)

מה המסר?

לקחת את כל הדברים שאתם טובים בהם או הכי אוהבים, מה שעושה לכם טוב, המקום שבו אתם מרגישים הכי אתם, אולי משהו שעדיין לא עשיתם אבל  ממש ממש רוצים לנסות - זה ממש אפשרי, צריך רק להתחיל ואז - לקחת אותו לשלב הבא. אתם טובים בענף ספורט כלשהו? תותחים במתמטיקה? אלופים בריקוד? ממש אוהבים מוסיקה? אוהבים לשיר? ממש אוהבים להופיע על במה?
!TAKE IT TO THE NEXT LEVEL

unnamed (7).jpg

למה זה חשוב?

ילדים ונוער לא אוהבים לשמוע מסרים חינוכיים.
זה לא מגניב.. אבל שזה מגיע יחד עם אנרגיות, מדברים איתם בגובה העיניים,  דרך מופע דיג’יי אנרגתי, ביטבוקס - פתאום הם מוכנים להקשיב. ואולי אפילו לפרגן, לעקוב וללמוד  :)

קצת על דיג'יי רפי

 

רפי נולד בדרום אפריקה ועשה עלייה עם הוריו כשהיה רק בן 8. ההסתגלות לא היית פשוטה אך רפי מצא את עצמו בעולם המוזיקה כבר בגיל 10, ומשם הכל התחיל. רפי רקדן ברייקדאנס מקצועי, ביטבוקסר (אפקטים ותיפוף וואקלי) ודיג'יי. כמה נקודות מפתח:

- ברייקדאנס - אלוף הארץ פעמיים ברציפות, ייצגתי את ישראל בארה"ב, הולנד פעמיים וצרפת פעמיים באליפויות עולם.
- ביטבוקס - אלוף הארץ בתחרות הרשמית הראשונה ב2008, חבר לשעבר בלהקת ווקה פיפל, מייסד וביטבוקסר של להקת "כיפה לייב", הופיע בתוכנית X Factor בשנת 2013.
- DJ - הוזמן לייצג את ישראל ולהוביל תחרויות כדיג'יי בתחרויות היפהופ וברייקדאנס בהולנד, לונדון, ארה"ב, יוון, צרפת. הפיק מיקסים לתחרויות שעברו את המליון צפיות.

 

 כיום רפי בעלים של חברת הפקות המפסקת הופעות ושירותי מוסיקה בארץ ובחו"ל.
החברה מונה כיום צוות של 7 דיג'ייז שעובדים באירועים פרטיים ברחבי הארץ. חברת ההפקות זכתה להופיע במקסיקו, לונדון, ארה"ב ודרום אפריקה. 

רפי נשוי + זוג תאומים, מתגורר בירושלים. 

WhatsApp Image 2018-10-15 at 00.18.09.jp
WhatsApp Image 2018-09-26 at 19.59.35.jp
WhatsApp Image 2018-09-26 at 20.02.49.jp

"אין לנו מילים להסביר את האנרגיה שהיית בהופעה לבית הספר שלנו, אנחנו עדיין מדברים על כמה מדהים זה היה!"

               בית ספר בילו, רעננה

"החויה של החניכים שלנו עם דיג'יי רפי ודורון היה הרבה מעבר למה שיכלנו לחלום. הכי טוב שהיה לנו במחנה".

                               קאמפ מושבה

להזמנות:

צרו איתנו קשר:

משרד - 03-656-2444

שלוחה - 2

events@djraphi.com
 

WhatsApp Image 2018-05-28 at 17.05.32.jp

Thanks! Message sent.